ONEMORE MEDİKAL


Onemore ile sizde sağlık ve varlığa kavuşabilirsiniz.Nasıl olacak dersen benimle iletişime geçin...

Videoyu izlemek için ekranı çevirin





Verdiğimiz Hizmetler

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Ürünler hakkında bilgi alma

Nasıl kullanmanız gerektiğini öğrenme

Üyelik veya bayilik kaydı yaptırma

Ürün satın alma veya sipariş verme

Ürünlerin faydaları hakkında bilgi

Kazanç ve kariyer planları

Paketler ve fiyatlar hakkında bilgi

OneMore International, 2014 yılının Haziran ayında çalışmalarına resmen başlamıştır. Gelirinin %86'sını bayilerine geri dağıtan OneMore International, şu anda Dünya'nın en fazla kazandıran Network Marketing şirketi olma özelliğine sahiptir.

OneMore International olarak, Network Marketing Piyasası'nda, Türkiye'den doğan ilk global iş fırsatı olduğumuz için gururluyuz. 2014 yılının Haziran ayında çalışmalarına başlamış olan OneMore International, güçlü ekibi ZirveTEAM altyapısı ile, önümüzdeki yıllarda Network Marketing piyasasında çok ciddi bir oyun belirleyici olacaktır.

Günümüz ekonomi sisteminde, insanlar sabit bir maaş için, bütün günlerini belirli bir alanda, çalışmak için harcarlar. OneMore International, size kusursuz kazanç planı ile, düzenli ve pasif gelir kazanma imkânı sağlar. Hiçbir zorunluluk şartı olmadan, bizlere katılın ve artık kendinizi zengin edin. Başkalarını değil...! 

ONEMORE SAĞLIK BANTLARI NEDİR?


Yeni teknoloji kullanılarak üretilmiş medikal bir üründür.

Diğer gıda takviyeleri gibi ürün içerikleri sindirim sistemi içerisinde kayba uğramaması için sindirim sistemi By-Pass edilerek direkt kan dolaşımına verilmesi hedeflenmiş ve hızlı bir iyileşme sağlanmaya çalışılmıştır.

İçindeki etken maddeler ve Transdermal Dalga Teknolojisi sayesinde Kinesiyoloji etkisi yaparak enerji düzenlemesi ve iyileşme sağlamayı amaçlamaktadır.

One More Painless Night GLU Sağlık Bandı Uygulanır uygulanmaz ilk yarım saat içinde gelişmiş teknolojisi hücre seviyesinde bedeni canlandırarak, ağrı ve rahatsızlık alanlarını harekete geçirmek ve aynı zamanda enerjiyi arttırmak üzere kaslarınızı ve dokularınızı kullanır.

Aynı zamanda One More Painless Night sağlık bandı, FDA onaylıdır!

One more sağlık bantları, her insanın ömrü boyunca sahip olmak istediği sağlık ve sıhhat, huzur dolu, enerjik ve zinde bir vücuda sahip olma imkanı sunar. Ürünler bize vücudumuzun ihtiyacı olan temel bileşenleri sağlar ve vücut kendi kendini onarır.


Bedenimiz ne kadar sağlıklı olursa o kadar mutlu ve dolu dolu bir hayat yaşarız:


Vücudun farklı noktalarındaki ağrıları ve hastalıkları giderme imkanı

Beyin, sinir ve kan hücrelerinin daha sağlıklı hale getirir

Kalp sağlığını düzene sokar

Düzenli şekilde kilo verme imkanı sunar

Melatonin seviyesini maksimum seviyeye çıkarır

Fiziksel ve ruhsal açıdan sağlıklı bir yaşam şansı elde etme

Eklem, romatizma, şeker ve açık yaralar gibi önemli sorunları büyük oranda yok etme

Bünyesinde her durumda ihtiyaç duyabileceğimiz ürünleri barındırır.

Neden One More?

Günümüz şartlarında doğru beslenmek oldukça zor. Yediğimiz gıdaların etkisini görebilmek için o gıdaların hem organik hemde işlenmemiş olması lazım. Bugün bu neredeyse imkansızken bir de sağlığımızı kontrol etmek için doğru beslenme alışkanlığı kazanabilmek adına, günlük tükettiğimiz gıdaları baştan aşağı değiştirmemiz gerekiyor. Bu çok masraflı ve bir o kadar da zahmetli. 


Fakat, One More ürünleriyle bunları başarmak mümkün!


One More’da Ürünler Kişinin İhtiyacına Göre Belirlenir!

Ürünler kişinin kilo problemine, yaşına, herhangi bir rahatsızlığı olup olmadığına, hedefine ve bütçesine uygun olarak belirleniyor.


Bırakın sizler için doğru One More ürünlerin biz belirleyelim!

Zirve TEAM Ekibi kesin sonuçlarla size hizmet etmeyi bekliyor.

Tüm Ağrılara son Diyoruz.

Aldırdığımız sonuçlarla yaşanılabilir hayat sunuyoruz.