Herbalife Nedir

Herbalife tohumdan sofraya;

Herbalife nedir..? , Herbalnedir

Kalite Herbalife ürünlerinin temel yapı taşlarındandır.Üyelerimizin ve müşterilerimizin herbalife ürünlerine duyduğu güvenin en temel nedenlerinden biride budur.Herbalife üretim sürecinin her aşamasında benimsediği tohumdan sofraya felsefesiyle bu güveni pekiştirmektedir.Tohumdan sofraya, tohumlarımızın ekildiği toprakta, paketleme aşamasında ve dağıtım aşamasında yani üretim sürecinin her adımında eksiksiz uygulanan bir felsefedir.Süreç,pazarın ve beslenme biriminin güncel durumunu yakından takip etmekle başlar.Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik yeni ürünler geliştirirken büyük bir titizlikle yürüttüğümüz pazar araştırmalarından elde ettiğimiz veriler ve üyelerimizin beklentileri  bizim için belirleyici bir rol oynamaktadır.Şüphesiz büyümemizde en önemli etken ürünlerimize gösterilen her talebin her geçen gün artmasıdır.Müşterilerimizin ihtiyaçlarını belirledikten sonra sürece bilimin gücünü dahil etmekteyiz.Bu bilimsel süreç konsept aşamasından formül ve numune aşamasına kadar her adımda görev alan,ürünlerimizi geliştirirken dünyanın en iyi tedarikçileriyle birlikte çalışan doktorlarımız,bilim adamlarımız ve beslenme uzmanlarımız tarafından yönetilmektedir.Ürün geliştirme sürecinin lezzet ve kıvamla ilgili değerlendirmeleri kendimize ait laboratuvar'da yapılmaktadır.Bilim adamlarımız tarafından geliştirilen formüllerimiz ruhsatlandırma uzmanlarımız tarafından yasaklanmış maddeleri içermediklerinden emin olmak için büyük bir titizlikle incelenmektedir.Çindeki çay tarlalarından meksikadaki aloe tarlalarına ve amerikadaki soya fasulyesi tarlalarına kadar kullandığımız ham maddelerin onaylı üreticilerden tedarik edilmektedir.Ham maddelerimizi tedarik edebileceğimiz potansiyel bir değerlendirme süreci kimi zaman bir buçuk yılı bulabilmektedir.Bir üretici onaylı üretici olarak belirlendikten sonra tedarik edilen ham maddelerin beklediğimiz standartları karşılandığında her defasında emin olmak için düzenli analizleri yapmayı sürdürmekteyiz.Herbalife olarak her geçen gün üretim kapasitemizi de artırmaya devam ediyoruz.

Her bir Herbalife Ürününün temelinde Üyelerimizin ve Müşterilerimizin ürünlere bu kadar güvenin ve kaliteye verdiğimiz önemin sebebi budur.Bu güven ve güvence toprağa ekilen tohumlardan başlayarak,etiketleme,paketleme ve dağıtım gibi üretimin her aşamasında bizi yönlendiren "Tohumdan Sofraya " stratejimizin bir ürünüdür.

 

Herbalnedir, Herbalmerkezi olarak ürün içeriklerini ve aldığımız muhteşem sonuçlar neticesinde 2014 yılın sonlarına doğru firmamızı kurmaya karar verdik.Herbalnedir, Herbalmerkezi olarak o gün o yıldan beri Sancaktepe-İstanbul'da binlerce memnun müşterisiyle hizmet vermeye devam etmektedir.

Hizmetimiz Tüm Türkiye için geçerlidir.

 

40 yılı aşkın deneyimiyle Herbalife International bugün kilo kontrolü, beslenme ve kişisel bakım ürünleri alanında dünya liderleri arasında yer almaktadır.

 

Herbalnedir, Herbalifemerkezi;sağlıklı beslenme ve cilt bakımı ürünleri olmak üzerine temel beslenme ürünlerine odaklanmıştır. Ödüllü bilim adamları, seçkin doktor ve ünlü beslenme uzmanları herbalife ürünleri arkasındaki temel güçtür.

 

Herbalife ürünleri İle herbalnedir,  Herbalmerkezi nde Bizim danışmanlığımız da Başlayabilirsiniz. Danışmalık hizmetimiz ücretsizdir. Bu güne kadar yüzlerce kişi herbalnedir, herbalmerkezimizde  bizim danışmanlığımız da sonuca ulaşmıştır.Sizlerde Sonuç almak istiyorsanız herbalnedir,  herbalmerkezi'ni ziyaret edebilir bize rahatça ulaşabilirsiniz.Herbalife ürünleri tek kelime ile "muhteşemdir". Ancak koçluk da oldukça önemlidir.Kilo kontrol ve sağlıklı beslenme uzun soluklu bir işdir.Bu yolda size eşlik edecek koçunuz önemlidir. Herbalnedir, Herbalmerkezi olarak Bizi seçerseniz sizin için gerekli desteği sağlayacağımızdan kuşkunuz olmasın,çünkü yıllardan beri çok kişiye yardımcı olduk.Ofisimizde haftalık ücretsiz takip ve vücut analizi yaparak kişi sonuç alana kadar her daim herbalnedir,  herbalmerkezi olarak yanında olduğumuzu belirtmek isterim.Değişiminiz için biz hizmete hazırız...

Güvenli Online Alış Veriş Sitemiz www.herbalnedir.com 'dur.